Osiągnięcia

2012/2013

GMINNE SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
COS Szczyrk, 27.09.2012r.
         
Nagrody: I miejsce dziewczynki SP                         
                     III miejsce chłopcy SP
                     II miejsce chłopcy gimnazjum

„ŚWIĘTO WIATRU HALNEGO” W KOZACH
Dom Kultury w Kozach, 21.10.2012r.
      
  Nagrody: Latawce skrzynkowe:
                        II miejsce Paweł Ryś – Rybarzowice
                        III miejsce Antoni Mrowiec – Rybarzowice
                      Kategoria OPEN: II miejsce Tomasz Mirocha

MIEJSKO –GMINNE ZAWODY W PIŁCE RĘCZNEJ
Organizator: Szkolny Związek Sportowy, ZSPiG w Rybarzowicach, 07.11.2012r.
Nagrody: II miejsce

IX POWIATOWY KONKURS EKOLOGICZNY „CZŁOWIEK A ŚRODOWISKO”
Organizator: Starostwo Powiatowe w  Bielsku  Białej
Bielsko-Biała, 30.11.2012r.
Nagrody: III  miejsce - Zofia Wandzel

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY  „CZTERY PORY ROKU INSPIRACJĄ DLA PEJZAŻU, PORTRETU, MARTWEJ NATURY, ABSTRAKCJI...” pod Patronatem Burmistrza Czechowic-Dziedzic  III Edycja
Galeria ExLibris MBP ,Czechowice – Dziedzice, 12.12.2012r.
Nagrody: Grand Prix: Anna Chochlińska – pracownia plastyczna w Zabrzegu
3 nagrody, 2 wyróżnienia - pracownia plastyczna w Ligocie-Miliardowicach i Czechowicach- Dziedzicach,  4 nagrody , 2 wyróżnienie – pracownia plastyczna w Zabrzegu, 4 nagrody, 5wyróżnień - pracownia grafiki  komputerowej w Czechowicach –Dziedzicach,

GMINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
 Buczkowice, 19.12.2012
           
Nagrody: I miejsce: Paulina Kania, Patrycja Kruczek, Julia Romanowicz

REJONOWY KONKURS PLASTYCZNY „TRADYCJE BOŻONARODZENIOWE W REGIONIE”
          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 36 w Bielsku Białej, 20.12.2012r.
          Nagrody: III miejsce -  Konrad Śmieszek
MIEJSKO-GMINNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO
Organizator: Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 w Szczyrku, 18.12.2012r.
Nagrody: III miejsce w klasyfikacji drużynowej gimnazjum

POWIATOWE  ZAWODY  SZACHOWE
Organizator : Powiatowy Szkolny Związek Sportowy
Zabrzeg, 27.02.2013r.
          Nagrody:  - I miejsce: Mulka Angelika, Słodczyk Magdalena

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „ZWIERZĘTA WOKÓŁ NAS”
Organizator: Szkoła Podstawowa nr  2 im. Królowej Jadwigi w Czechowicach –Dziedzicach
Czechowice-Dziedzice, 10.02.2013r.
Nagrody: Marta Opitek,  Adam Opitek, Wyróżnienie: Konrad Śmieszek

XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU ,TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU”  na szczeblu gminnym.
Organizator: Gmina Wilkowice
Wilkowice, 27.02.2013r.
Nagrody: I miejsce - Konrad Śmieszek , II miejsce-  Adam Opitek, III miejsce - Lucjan Pezda

REJONOWE ZAWODY SZACHOWE
Organizator : Powiatowy Szkolny Związek Sportowy,
Zabrzeg, 13.03.2013r.
         Nagrody: III miejsce:  Mulka Angelika, Słodczyk Magdalena
XIII DIECEZJALNY PRZEGLĄD PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
Dom Kultury w Hałcnowie, 16.03.2013R.
Nagrody: III miejsce dla zespołu wokalnego Cantate  (zajęcia w SP nr 4 w Czechowicach –Dz.

MISTRZOSTWA POWIATU BIELSKIEGO  W PIŁCE SIATKOWEJ
Gimnazjum nr 2 w Czechowicach –Dziedzicach , 22.03.2013r.
 Nagrody: III miejsce drużyny
 18.01.2013r. – Zawody miejsko-gminne w Szczyrku (I miejsce)
 28.02.2013r. – półfinał Mistrzostw Powiatu (I miejsce)

POWIATOWE SPOTKANIA AMATORSKICH GRUP ARTYSTYCZNYCH SAGA 2013
Bielsko-Biała 18.04.2013r.
      Nagrody:  I miejsce – kat. taneczna – Mażoretki „Gracja” ze Starej Wsi         
         
X  EDYCJA KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „KIM JESTEM? – MOJE METAMORFOZY” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i  Starosty Bielskiego    Galeria Exlibris, Czechowice – Dziedzice – 19.04.2013r.
Organizator: POPP „Art.” w Czechowicach -Dziedzicach
Nagrody:  4 nagrody :Maja Dzida, Wojciech Skura, Sara Antonik, Gabriela Michalec, 3 wyróżnienia

XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU ,TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU”  na szczeblu gminnym.

Wilkowice, 27.02.2013r.
            Nagrody: I miejsce Konrad Śmieszek,  II miejsce - Adam Opitek, III miejsce –Lucjan  Pezda

ELIMINACJE POWIATOWE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO
Organizator: Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Art.”
Miejski Dom Kultury, Czechowice-Dziedzice,13.03.2013
Nagrody: I miejsce Dominika Handzlik, I miejsce – Teresa Chrzanowska, wyróżnienie

KONKURS  PLASTYCZNY  „IRLANDIA-ZIELONAWYSPA”
Organizator:  Centrum Języków Obcych „Best” w Czechowicach-Dz.
Czechowice-Dziedzice, 22.03.2013r.
Nagrody: Klaudiusz Świerczek,  4 wyróżnienia

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „UWOLNIĆ ODBLASKI”  BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY
Organizator: GRUPA  LOTOS S.A., Miejski Dom Kultury Czechowice -Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, 22.03.2013r.
Nagrody: Adam Opitek - wyróżnienie

POWIATOWE ZAWODY  W PIŁCE KOSZYKOWEJ
Czechowice – Dziedzice, Gimnazjum Nr 2, 26.03.2013r.
Nagrody:  III miejsce dziewcząt
22.01.2013r. - Półfinał zawodów powiatowych w Czańcu - I miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców
05.12.2012r. - Gminna Piłka Koszykowa w Rybarzowicach chłopców- I miejsce
07.12.2013r. - Gminna Piłka Koszykowa w Rybarzowicach dziewcząt- I miejsce

XV EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „TWOJA WIEDZA I CZUJKA CZADU W DOMU ,TLENEK WĘGLA NIC ZŁEGO NIE ZROBI NIKOMU”  
Organizator: Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej przy współpracy z   Wydziałami Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego oraz Starostwa Powiatowego w Bielsku - Białej
Bielsko-Biała, 10.04.2013r.
Nagrody:  II miejsce-  Adam Opitek, III miejsce – Konrad Śmieszek

XX MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY MIESZKAM
W BESKIDACH”, Świnna - 10.04.2013r.
Organizator:  Gminny Ośrodek Kultury w Świnnej/koło Żywca
Nagrody: I miejsce-  Laura Dąbrowska
                              II miejsce Adam Opitek

TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ SZKÓL PODSTAWOWYCH O PUCHAR DYREKTORA GIMNAZJUM IM. KRÓLOWEJ JADWIGI
W WILKOWICACH
Wilkowice -16.04.2013r.
Nagrody: II miejsce drużyny dziewcząt

OGÓLNOPOLSKI IV RAJD GÓRSKI SZLAKAMI „BESKIDZKIEJ 5”  Organizator: „Beskidzka 5”, pod patronatem  Marszałka Województwa    Śląskiego, Śląskiego Kuratora Oświaty Beskid Śląski 20-21.04.2013r
Nagrody: Puchar Ogólnopolskiej Akcji  „Poznaj Beskidy".  

SZACHOWE MISTRZOSTWA PRZEDSZKOLAKÓW
Organizator  Polski Związek Szachowy
Poronin, 1-3.05.2013r.
        Nagrody: Wandzel Mateusz, Gadzina Krzysztof – IV kategoria szachowa

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „LET` S PAINT IN ENGLISH”
Organizator: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mesznej
Meszna, 15.05.2013r.
Nagrody: Laura Dąbrowska – II miejsce, Lucjan Pezda – III miejsce

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY ”JAN PAWEŁ II PRZYJACIELEM DZIECI I MŁODZIEŻY”
Organizator:  ZOPO w Czechowicach-Dz.
Czechowice-Dziedzice, 28.05 2013r.
Nagrody: Julia Magiera, Maria Raducka, Agnieszka Martosz, 4 wyróżnienia

GMINNY KONKURS TALENTÓW
Organizator: Miejski Ośrodek Kultury
Szczyrk, 04.06.2013r.
Nagrody: wyróżnienie specjalne

II REGIONALNE SPOTKANIE Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
organizator: Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Nr 4 w Kalnej
Kalna, 07.06.2013r.
Nagrody:  I miejsce- Marcela Cembala, w kategorii „Zeige dein Talent” za wokalne wykonanie utwory pt.  „Ja” zespołu
Silbermond
                 III miejsce – Alicja Chojna i Kamil Rusin w quizie „Eine Kleine Landeskunde” z elementami praktycznej znajomości   języka niemieckiego

MISTRZOSTWA POLSKI  MAŻORETEK I CHEERLEADEREK POLSKICH
organizator: Stowarzyszenie Mażoretek , Cheerleaderek i Tamburmajorek, Opole, 10-13.05.2013r.
Nagrody: - Tytuł  II VICE MISTRZA POLSKI dla zespołu mażoretek Gracja ze Starej Wsi
                 - Tytuł V-ce Mistrza Polski dla Zespołu Gracjuszki                
                                     -  tytuł VICE MISTRZA POLSKI 2013- w kategorii  Mini –formacji - Gracja
                              - 3 miejsce – defilada uliczna podczas  MISTRZOSTW POLSKI ZESPOŁÓW MAZORETKOWYCH -OPOLE 2013 w kategorii kadetek- Gracjanki
                                -  tytuł  MISTRZA POLSKI 2013- w kategorii solo- Gracjanki
                                -  tytuł  VICE MISTRZA POLSKI 2013- w kategorii solo- Gracjanki
                                -  tytuł  MISTRZA POLSKI 2013- w kategorii Mini –formacji - Gracjanki
                                - tytuł  VICE MISTRZA POLSKI 2013- w kategorii Mini –formacji- Gracjanki

FINAŁ TURNIEJU TEATRÓW JEDNEGO AKTORA  „SAM  NA SCENIE”
Organizator: Słupski Ośrodek Kultury, Zarząd Główny Towarzystwa Kultury Teatralnej w Warszawie
Słupsk, 13-15.06.2013r..
Nagrody: I nagroda dla Dominiki Handzlik (zaproszenie na 28 Toruńskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora




Ostrołęka, 19-22.06.2013r.
Nagrody: Wyróżnienie honorowe dla Teresy Chrzanowskiej
Eliminacje Wojewódzkie 58 OKR
Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie
Częstochowa, 11-12.05.2013r.
      Nagrody: I miejsce- Dominika Handzlik, I miejsce- Teresa Chrzanowska
Eliminacje Rejonowe 58 OKR
Organizator: Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku Bialej
Pszczyna, 06.04.2013r.
      Nagrody: I miejsce- Tomasz Zontek,  II miejsce- Dominika Handzlik, I miejsce-Teresa Chrzanowska
Eliminacje Powiatowe 58 OKR
Organizator: POPP „Art.” w Czechowicach- Dziedzicach
Czechowice-Dziedzice, 13.03.2013r.
Nagrody: I miejsce- Dominika Handzlik, I miejsce- Teresa Chrzanowska
Eliminacje Miejskie 58 OKR
Organizator: Wydział Kultury i Sztuki UM w Bielsku-Białej
Bielsko-Biała, 09.03.2013r.
Nagrody: Tomasz Zontek- wyróżnienie

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „ŚWIAT PRZYRODY W SKALI MAKRO I MIKRO”  Organizator: Gimnazjum Publiczne Nr 1 i Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach
Czechowice-Dziedzice, 21.06.2013r.
         Nagrody: zajęcia  plastyczne: Franciszek Zuch i Paulina Karut
                          zajęcia grafiki komputerowej: Julia Magiera, Natalia Szczepańczyk, Jagna Gajewska, 5 wyrożnień

2010/2011


„ŚWIĘTO WIATRU HALNEGO” W KOZACH
Dom Kultury w Kozach, 26.09.2010r.
Nagrody: II miejsce Michał Kubica

•GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „CZTERY PORY ROKU” pod patronatem Burmistrza Czechowic –Dziedzic
Galeria ExLibris MBP ,Czechowice – Dziedzice, 26.11.2010r.
Nagrody: Grand Prix: Paulina Żoczek z pracowni plastycznej w Ligocie-Miliardowicach, 4 nagrody, 2 wyróżnienia - pracownia plastyczna
w Ligocie-Miliardowicach, 1 nagroda , 4 wyróżnienia – pracownia plastyczna w Zabrzegu, 3 nagrody, 4 wyróżnienia - pracownia grafiki komputerowej
w Czechowicach –Dziedzicach, 1 nagroda, 1 wyrożnienie - pracownia ceramiczna w Czechowicach - Dziedzicach

•IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH

Organizator : Okręgowy Związek Sportowy w Czechowicach - Dziedzicach
Czechowice – Dziedzice, 08.02.2011r.
Nagrody: - I miejsce: Robert Czubiński, Aleksander Słodczyk
- III miejsce: Anna Czubińska, Angelika Mulka

•REJONOWE IGRZYSKA MLODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH

Organizator : Okręgowy Związek Sportowy w Czechowicach - Dziedzicach
Zabrzeg, 16.03.2011R.
Nagrody: II miejsce: Robert Czubiński, Aleksander Słodczyk

•XII Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2011 - Bielsko-Biała 30-31.03.2011r.
Nagrody: I miejsce – kat. taneczna – Mażoretki „Gracjanki” ze Starej Wsi
III miejsce –kat. muzyczna zespół fletów prostych „Piccolo” z Kaniowa


•I Mistrzostwa Powiatu Bielskiego Dzieci i Młodzieży w szachach
Organizator: Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej oraz LKS „Strażak" w Zabrzegu
Zabrzeg, 09.04. 2011r.
Nagrody: - VI miejsce - Jakub Borkowski - gr. A (rocznik 2001- 2003).
- Wyróżniony dyplomem wśród 6 najlepszych zawodników
- IX miejsce - Mikołaj Budny - gr. B (rocznik 1998– 2000).
Otrzymał pamiątkowy dyplom uczestnika turnieju.

•OGÓLNOPOLSKI KONKURS GRAFIKI KOMPUTEROWEJ „PISANKA WIELKANOCNA” pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.
Organizator: Terapeutyczna Szkoła Podstawowa nr 119 we Wrocławiu

Wrocław, 29.04.2011r.
Nagrody: Wyróżnienie – Gabriela Michalec ( pracownia przy ZSTiL w Czechowicach –Dziedzicach-Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza "Zatoka" w Czechowicach-Dziedzicach)

•DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA

Organizator: Klub Sportowy „GÓRNIK” przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Bielsku – Białej, Urzędu Miejskiego w Czechowicach –Dziedzicach, Śląskiego Związku Kajakowego
Czechowice – Dziedzice, 03.05.2011r.
Nagrody: – I miejsce - Karolina Markiewicz
- II miejsce – Magda Stanny
- III miejsce – Katarzyna Michalik
- I miejsce – Mateusz Goszczyński
- II miejsce – Dawid Łukasiewicz
- IV miejsce – Dariusz Długopolski

•MISTRZOSTWA POLSKI ZESPOŁÓW MAŻORETKOWYCH – organizator: Stowarzyszenie Mażoretek, Cheerleaderek i Tamburmajorek,
Opole, 13-15.05.2011r.
Nagrody: - Tytuł V –ce Mistrza Polski dla zespołu mażoretek Gracja ze Starej Wsi
- Mistrz Polski w kategorii duo senior
- V-ce Mistrz Polski w kategorii mini -formacje
- II V-ce Mistrz Polski dla zespołu Gracjanki ze Starej Wsi

•DŁUGODYSTANSOWE MISTRZOSTWA POLSKI W TYCHACH, ORGANIZATOR MOSM TYCHY, DYSTANS 10KM
Tychy, 14-15.05.2011r.
Nagrody: - III miejsce - Stanny Magda ( junior), IV miejsce seniorek
- IV miejsce - Wawrzyńczak Błażej (junior)
- IV miejsce - Treptau Daniel ( junior)

•MISTRZOSTWA POLSKI DRUŻYN HARCERSKICH W PŁYWANIU org. przez Komendę Główną ZHP

Bydgoszcz 15.04.2011r.
Nagrody: I miejsce– kategoria drużynowa

•MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MODELI HALOWYCH „Lataj z Nami”
Dom Kultury w Kozach i POPP „Art.” - 05.06.2011
Nagrody: II miejsce – Sebastian Gibas

•Turniej Szachowy z okazji „Dnia Dziecka”

Org.: LKS „Strażak” w Zabrzegu, Urząd Miejski w Czechowicach-Dz.
Zabrzeg, 11.06.2011r.
Nagrody: - VI miejsce - Jakub Borkowski - w gr. wieku 2001-2003.
- IV miejsce - Mikołaj Budny - w gr. wieku 1998–2000.
- II miejsce - Magdalena Budny - w gr. wieku 1995-1997


WOJEWÓDZKI KONKURSU INFORMATYCZNO - HUMANISTYCZNEGO „NAJWYBITNIEJSZE KOBIETY W HISTORII POLSKI – GRAFIKA KOMPUTEROWA, PREZENTACJA MULTIMEDIALNA LUB FILM” zorganizowanego z okazji ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej roku 2011 „Rokiem Marii Curie – Skłodowskiej” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty, Polskiego Towarzystwa Informatycznego Oddział Górnośląski, Prezydenta Miasta Katowic
Organizator: Gimnazjum nr 14 im. Juliusza Słowackiego w Katowicach.
Katowice, 30.05.2011r. (podsumowanie konkursu)
Nagrody: - III miejsce - Jakub Cieślik
Kategoria: Prezentacje multimedialne

•MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE KAJAKOWYM

organizator LTK Fala Lublin
Lublin, 11-12.06.2011r.
Nagrody: - II miejsce K-2- Goszczyński Mateusz-Łukasiewicz Dawid
- III miejsce K-2 - Stanny Magda
- III miejsce C-1- Wawrzyńczak Błażej
- IV miejsce C-1- Treptau Daniel
- IV miejsce K-1 - Michalik Katarzyna
- V miejsce K-2 - Psieczyński Norbert -

•IX Edycja Konkursu Grafiki Komputerowej „Kim jestem? – Moje metamorfozy” pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego –

Galeria Exlibris, Czechowice – Dziedzice – 20.06.2011r.
Organizator: POPP „Art.” W Czechowicach -Dziedzicach
Nagrody: 3 nagrody, 4wyróżnienia

2009/2010

KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNE DZIECKO NA DRODZE"
Komenda Policji w Bielsku–Białej i STATOIL - Wrzesień 2009r.
Nagrody: I miejsce – Jakub Niwiński

„ŚWIĘTO WIATRU HALNEGO” W KOZACH
Dom Kultury w Kozach, 27.09.2009r.
Nagrody: I miejsce – Sebastian Kózka, II miejsce – Igor Ryszawy -sekcja modelarstwa

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „CZŁOWIEK A ŚRODOWISKO"

Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej, 09.12.2010r.
Nagrody: wyróżnienie – Maks Olearczyk

X EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO „BARWY JESIENI” –

Galeria ExLibris MBP ,Czechowice – Dziedzice, 18.11.2010r.
Nagrody: Grand Prix: Justyna Sosna z pracowni plastycznej w Ligocie-Miliardowicach, 6 nagród, 8 wyróżnień , 22 kwalifikacje do wystawy– pracownia plastyczna w Ligocie-Miliardowicach i Zabrzegu, pracownia grafiki komputerowej w Czechowicach –Dziedzicach

KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Gimnazjum Publiczne nr 3, Czechowice –Dziedzice, 20.01.2010r.
Nagrody: II miejsce – zespół wokalny /zajęcia w SP nr 2 w Czechowicach/
II miejsce – duet Justyna Surowiecka, Marta Krawczyk

POWIATOWE IGRZYSKA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Zabrzeg, 27.01.2010r.
Nagrody: I miejsce

POWIATOWA GIMNAZJADA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W SZACHACH

Zabrzeg, 10.02.2010r.
Nagroda: I miejsce

REJONOWE IGRZYSKA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO W SZACHACH DZIEWCZĄT
I MIĘDZYPOWIATOWE ZAWODY GIMNAZJADA SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO
W SZACHACH CHŁOPCÓW

Czechowice –Dziedzice, 17.03.2010R.
Nagrody: III miejsce dziewcząt, III miejsce chłopców

MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „ MIESZKAM W BESKIDACH” -
org. przez GOK w Świnnej,marzec 2010
Nagrody: IV miejsce – Magda Tórz /zajęcia w Mesznej/

POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „WIATR, WYPADEK, OGIEŃ , WODA – STRAŻAK ZAWSZE RĘKĘ PODA”
Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej , 13.04.2010r.
Nagrody: III miejsce – Ola Wolińska

XI Powiatowe Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych SAGA 2010 -
Bielsko-Biała 21-22.04.2010r.

Nagrody: I miejsce – kat. taneczna – Mażoretki „Gracja” ze Starej Wsi
I miejsce– kat. muzyczna młodzieżowa orkiestra Con Fuoco Band z Kaniowa
II miejsce –kat. muzyczna zespół fletów prostych „Piccolo” z Kaniowa

MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY MODELI HALOWYCH KARTONOWYCH „IZA”

Dom Kultury w Kozach i POPP „Art.” - 25.04.2010
Nagrody: IV miejsce – Marek Midor

MISTRZOSTWA POLSKI ZESPOŁÓW MAŻORETKOWYCH – Stowarzyszenie Mażoretek , Cheerleaderek i Tamburmajorek, Opole, 07-09.05.2010r.
Nagrody: Tytuł V –ce Mistrza Polski dla zespołu mażoretek Gracja ze Starej Wsi
- Mistrz Polski w kategorii duo senior i junior
- V-ce Mistrz Polski w kategorii solo senior
- V-ce Mistrz polski w kategorii miniformacja 7-emka

MISTRZOSTWA POLSKI DRUŻYN HARCERSKICH W PŁYWANIU org. przez Komendę Główną ZHP
Bydgoszcz 15.05.2010r.
Nagrody: II miejsce– kategoria drużynowa

GMINNE ZAWODY KONSTRUKTORÓW MODELI F1N”

Dom Kultury w Kozach i POPP „Art.” - 30.05.2010r. -
Nagrody: I miejsce – Filip Nycz, III miejsce – Sebastian Gibas

VIII Edycja Konkursu Grafiki Komputerowej „Kim jestem? – Moje metamorfozy”
pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego

Galeria Exlibris, Czechowice – Dziedzice – 10.06.2009r.
Nagrody: 2 nagrody, 1 wyróżnienie, 23 kwalifikacje do wystawy (pracownia grafiki komputerowej
w Czechowicach–Dz.)

Odsłon artykułów:
336754

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates