KOCHANE DZIECI, MŁODZIEŻ, DRODZY RODZICE

    Sytuacja, w której obecnie się znajdujemy jest szczególna i wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji oraz współpracy. Zajęcia, nauka na odległość jest dziś koniecznością i stanowi dla nas wszystkich wyzwanie. W związku z tym, pragniemy zadbać, aby Wasze dzieci czuły, że jesteśmy sobie wszyscy bliscy sercu. Chcielibyśmy sprawić, aby nasze zajęcia zagościły w Państwa domach poprzez przesyłane przez nas materiały: linki z propozycjami zabaw, ćwiczeń i zajęć. Zachęcamy również do skorzystania z ciekawych stron z dodatkowymi materiałami na różnych portalach internetowych. Słowem wsparcia życzymy wszystkim Państwu dużo cierpliwości, spokoju ducha i zdrowia oraz miłości i wytrwałości w przezwyciężaniu wszystkich codziennych trudności. Dziękujemy Wam za współpracę oraz za każde miłe słowa i wsparcie z Waszej strony. Wiadomości zwrotne od dzieci i od Was sprawiają, że się uśmiechamy i działamy. Proszę pamiętać, że jesteśmy otwarci na Wasze propozycje i oczekiwania i jeśli macie jakieś wątpliwości bądź pytania to piszcie. Zapraszamy do współpracy. Mamy nadzieję, że jak najszybciej wszystko wróci do normy i znów będziemy mogli się spotkać na zajęciach. Choć na odległość bądźmy razem. Razem przetrwamy trudny czas, trudne chwile. Trzymajcie się, dbajcie o siebie i najbliższych bo to jest teraz najważniejsze.

Niech nadchodzący czas będzie wolny od lęku, pełen nadziei, miłości i wdzięczności!

Pozdrawiamy gorąco. Dyrekcja i Nauczyciele POPP „ART.”

 

Zaproszenie do oglądania wirtualnej wystawy prac plastycznych i graficznych naszych wychowanków

Drodzy Rodzice i Wychowankowie, serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego profilu facebook - https://www.facebook.com/poppartowi/, gdzie sukcesywnie prezentowane są prace plastyczne i graficzne naszych wychowanków. Wspólnie tworzymy piękną galerię Waszych prac. Zachęcamy do oglądania oraz zapraszamy do udziału w Internetowym Konkursie Plastycznym pt. „Fantastyczny świat-mikro czy makro?”. Regulamin konkursu znajduje się na naszym profilu facebook.

A z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy życzymy Państwu spokojnego i zdrowego świątecznego czasu oraz pozdrawiamy ciepło! Dyrekcja i Nauczyciele POPP „ART.”

Zapraszamy do udziału w Internetowym Konkursie Plastycznym

Drodzy Rodzice i Wychowankowie, w związku z dalszym odwołaniem zajęć, serdecznie prosimy o korzystanie z naszych propozycji, które sukcesywnie są zamieszczane na naszym facebooku - https://www.facebook.com/poppartowi/. Wychowanków naszych kół, zwłaszcza kół plastycznych, ceramiki i grafiki komputerowej zachęcamy także do udziału w Internetowym Konkursie Plastycznym pt. „Fantastyczny świat-mikro czy makro?”. Regulamin konkursu znajduje się na profilu facebook. Życzymy twórczych pomysłów i miłej pracy!

Odwołanie zajęć POPP "ART."

Szanowni Państwo, stosując się do Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 marca 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, że zajęcia organizowane przez POPP "ART." zostają odwołane do dnia 25 marca 2020r.
 
Wychowankowie, Rodzice prosimy o zapoznanie się z komunikatem PPIS
PAŃSTWOWY POWIATOWY INSPEKTOR SANITARNY
W BIELSKU-BIAŁEJ

Bielsko- Biała, 12 marca 2020r.

"Komunikat dla uczniów".

Drodzy Uczniowie !!!
Obecna przerwa w zajęciach szkolnych ma służyć przerwaniu bezpośrednich kontaktów między Wami. Dlatego bardzo Was prosimy o to, abyście nie spotykali się i pozostali w domu. Utrzymujcie kontakty ze sobą za pomocą ulubionych przez Was mediów społecznościowych. Tak będzie bezpiecznie dla Was, Waszych bliskich i nas wszystkich".

 

V Przegląd Kolęd i Pastorałek w ZSTiL

01.02.2020 w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach - Dziedzicach  po raz kolejny już odbył się V Przegląd Kolęd i Pastorałek, organizowany dla wychowanków POPP „ART.”. Zaprezentowały się zespoły wokalne i muzyczne a także młodzieżowa orkiestra Con Fuoco Band Pani Urszuli Szkucik – Jagiełka, oraz zespoły gitarowe i wokalne Pana Sławomira Błachuta. Gościnnie wystąpił Big Band z zespołu Szkół Silesia prowadzony przez pana Jarosława Grzybowskiego i Tomasza Janusza. W mniejszym składzie zaprezentowała się także Orkiestra Dęta z Wilamowic pod przewodnictwem Pana Mariusza Płonki. W tym roku swoja obecnością zaczyniło nas wielu gości. Dziękujemy za przybycie Pani Ewie Kmiecik – Wronowicz – Radnej Powiatu Bielskiego, a zwłaszcza przybyłym rodzicom i dziadkom naszych wychowanków. Serdecznie dziękujemy za obecność, miłą atmosferę, a przede wszystkim piękny występ dzieci i młodzieży, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomami za udział w przeglądzie.

 

Strona 1 z 31

Odsłon artykułów:
520696

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates