Nasze Pasje 2015W dniu 20.03.2015r. w Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbył się kolejny już wernisaż wystawy prac plastycznych wychowanków POPP „Art.” – Nasze Pasje”. W wystawie wzięło udział 234 wychowanków POPP „Art.” Swoje prace prezentowali uczestnicy zajęć plastycznych z Ligoty-Miliardowic i Czechowic-Dziedzic  
(opiekun: p. Dominika Paszek), Zabrzega (p. Zofia Gawełek), grafiki warsztatowej (p. Klaudia Grygierczyk), grafiki komputerowej (p. Anna Kanik) i ceramiki artystycznej (p. Marta Janik-Kufel) w Czechowicach-Dziedzicach.
W uroczystości uczestniczyli twórcy prac, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, przyjaciele. Swoja obecnością zaszczycili przedstawiciele starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej w osobach: pan Stanisław Pięta –Członek Zarządu Powiatu Bielskiego oraz przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki –pani Barbara Adamska, a także dyrektor MBP, pani Ewa Kmiecik-Wronowicz. Wystawy i związane z nimi uroczyste wernisaże organizowane od wielu lat na stałe wpisały się w coroczny kalendarz imprez POPP "Art.” i są doskonałą okazją do dużych wspólnych spotkań szerokiego środowiska placówki; wychowanków, nauczycieli, rodziców, a także wymiany artystycznych doświadczeń. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia wystawy (czynna w godzinach pracy biblioteki).

 

Odsłon artykułów:
396634

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates