Wspólne Przestrzenie 2015

W dniu 19 lutego 2015 roku w Pałacu Kotulińskich w Czechowicach – Dziedzicach odbył się uroczysty wernisaż prac plastycznych nauczycieli POPP „Art.”. Była to kolejna - 9 wystawa pod hasłem "Wspólne Przestrzenie". Tegorocznym motywem przewodnim był "Pejzaż światła". Po raz kolejny, dzięki ogromnej uprzejmości Pani Dominiki Zych, dyrektora pałacu możliwe było otwarcie wystawy w tak wyjątkowym miejscu. Ideą spotkań artystycznych jest twórcze działanie nauczycieli, prowadzących różne zajęcia w ognisku oraz integracja środowiska nauczycieli, wychowanków, rodziców. Na wystawie prezentowane są prace malarskie, rysunkowe, fotograficzne, graficzne oraz dekoracyjne szale - pokłosie warsztatów malowania na jedwabiu. Twórcami prac są Panie:     


Małgorzata Borth-Mirocha  
Wioletta Chabrzyk
Urszula Copija
Wanda Gryboś-Sznel
Zofia Gawełek
Klaudia Grygierczyk
Marta Janik-Kufel
Anna Kanik
Małgorzata Kaźmierska-Kempys
Ewa Marecka
Dominika Paszek
Renata Stawowczyk
Urszula Szkucik-Jagiełka
Stanisława Wesołek
Małgorzata Zygmunt
Karolina Zasiadczuk

Gościnnie swoje prace zaprezentowała także Pani Agata Ruman - była wychowanka, uczestniczka zajęć plastycznych POPP "Art.", a obecnie absolwentka malarstwa i konserwacji Wydziału Sztuk Pieknych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
Miłym akcentem towarzyszącym otwarciu wystawy był występ zespołu wokalno-muzycznego, prowadzonego przez Panią Urszulę Szkucik-Jagiełkę w ramach POPP "ART.". Wernisaż swoją obecnością zaszczyciło wielu gości: dyrektorów szkół i placówek współpracujących z ogniskiem, rodziców, wychowanków, przyjaciół. Jako organizatorzy chcemy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za obecność i miłą atmosferę spotkania.Szczególnie dziękujemy gospodarzom pałacu za umożliwienie zorganizowania wystawy.

Odsłon artykułów:
396653

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates