Podsumowanie Konkursu Plastycznego "Inspiracje kulturami świata"

W dniu 8 maja 2014r. w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbył się uroczysty wernisaż wystawy i jednocześnie podsumowanie Konkursu Plastycznego pt. "Inspiracje kulturami świata", który został zorganizowany przez POPP "Art." w ramach programu "Kalejdoskop kultur".   
W konkursie przyznane zostały 42 nagrody i 89 wyróżnień w pięciu kategoriach wiekowych. Nagrody i wyróżnienia wręczyły: Pani Renata Franasik - Członek Zarządu Powiatu Bielskiego oraz Pani Wanda Gryboś-Sznel - Dyrektor POPP "Art.". Nauczyciele prowadzący zajęcia: p.Dominika Paszek,
p. Zofia Gawełek (zaj.plastyczne),p.Anna Kanik (zaj. grafiki komputerowej), p.Klaudia Grygierczyk (zaj. grafiki warsztatowej), p.Stanisława Wesołek, p.Małgorzata Zygmunt, p.Urszula Copija, p.Renata Stawowczyk (zaj.rękodzieła artystycznego)
wręczyły swoim laureatom symboliczne róże. Na wernisaż przybyło wielu wychowanków wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi z różnych miejscowości na terenie powiatu bielskiego,  w których prowadzone są zajęcia POPP "Art." (Bystra, Meszna, Hecznarowice, Ligota-Miliardowice, Zabrzeg, Międzyrzecze, Czechowice-Dziedzice). Laureatom gratulujemy pięknych prac wykonanych w różnych technikach plastycznych (malarstwo, rysunek, linoryt, pastele, malarstwo na szkle, grafika komputerowa, haft artystyczny, ceramika artystyczna, formy przestrzenne) i życzymy nowych, twórczych pomysłów w kolejnej edycji programu!

Nagrody w poszczególnych kategoriach wiekowych  uzyskali:


I. Kategoria wiekowa: do 7 lat (przedszkola  i „zerówki”)

NAGRODY:

1.Martyna Dyla, 6 lat
Zajęcia gimnastyki artystycznej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Ewa Marecka

2.Dawid Dwojak, 7 lat
Zajęcia plastyczne w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

3.Lena Więzik, 6,5lat
Zajęcia plastyczne w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

II. Kategoria wiekowa: od 7 do 10 lat (I-III szkoły podst.)

NAGRODY:

4.Kordian Kłoda, 8 lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

5.Mikołaj Grygierczyk,10 lat
Zajęcia plastyczne w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

6.Natalia Kałużny, 10  lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

7.Natalia Kołoczek kl.II SP
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

8.Patryk Kutek kl.III SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach-Świetlica „Zatoka”
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik


9.Antonella Italiano kl.III SP
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

10.Aleksandra Wanot kl.I SP
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

11.Mariusz Moryto 9 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

12. Adam Opitek, kl.II SP
Zajęcia plastyczne w Bystrej
Nauczyciel prowadzący: Grażyna Damek

13.Paulina Białas, kl.II SP
Zajęcia rękodzieła w Międzyrzeczu
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Zygmunt

14. Anna Pyrda, 9 lat
Zajęcia rękodzieła w Hecznarowicach
Nauczyciel prowadzący: Renata Stawowczyk

15. Norbert Hanzlik, 8 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek


III. Kategoria wiekowa:  od 11-13 (IV-VI szkoły podst.)

NAGRODY:

16. Zuzanna Janik, kl. V SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

17. Dawid Stargała kl. V SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

18. Wojciech Skura kl. VI SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

19. Arkadiusz Siwiec kl. IV SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

20. Jagna Gajewska kl.V SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

21. Barbara Hullin kl. IV SP
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

22. Piotr Fender, kl.IV SP
Zajęcia rękodzieła w Miedzyrzeczu
Nauczyciel prowadzący: Małgorzata Zygmunt

23. Julia Dam, 12 lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

24. Nikola Kłoda, 12 lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

25. Justyna Szłapa, kl.IV SP
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

26. Emilia Rogowiec, 13 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

27. Paulina Karut, 13 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

28. Kacper Dębski, kl.IV SP
Zajęcia rękodzieła w Bystrej
Nauczyciel prowadzący: Urszula Copija

29. Marta Gawelek, kl.V
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

30. Kamil Rogowiec, 12 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

31. Wiktoria Bartoszek, 11 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

IV. Kategoria wiekowa: 14 – 16 lat (gimn.)

NAGRODY:

32. Zuzanna Distel, 15 lat
Zajęcia plastyczne w Ligocie-Miliardowicach
Nauczyciel prowadzący: Dominika Paszek

33.Anna Łukosz, kl.III gimnazjum
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

34.Joanna Jachymek kl. III gimnazjum
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

35. Karolina Wertka, 15 lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

36. Roksana Borawska, kl.I gimnazjum
Zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Nauczyciel prowadzący: Zofia Gawełek

37. Aleksandra Drewniak, lat 13
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

38. Wiktoria Maroń, 14 lat
Zajęcia grafiki warsztatowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Klaudia Grygierczyk

39. Anna Bartosik, kl.III gimnazjum
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik


40. Bartosz Polaszek, kl.III gimnazjum
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

V. Kategoria wiekowa : od 17 lat (szkoły ponadgimnazjalne)

NAGRODY:

41. Adrianna Pisarek, kl.III LO
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

42. Dominika Tarmas, kl. I ZSTiL
Zajęcia grafiki komputerowej w Czechowicach-Dziedzicach
Nauczyciel prowadzący: Anna Kanik

Odsłon artykułów:
343964

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates