Wernisaż wystawy prac z grafiki komputerowej i warsztatowej

W dniu 2 kwietnia 2014r. w Galerii ExLibris przy Filii Nr 10 MBP w Czechowicach-Dziedzicach odbył się  wernisaż wystawy prac wychowanków grafiki komputerowej i warsztatowej POPP "Art." pt. „To co kocham, to co lubię, to co piękne...”.  Swoje prace zaprezentowało łącznie 97 wychowanków uczęszczających na zajęcia grafiki warsztatowej i arteterapii (prowadzone przez panią Klaudię Grygierczyk) oraz zajęcia grafiki komputerowej (prowadzone panią Annę Kanik).
Na otwarciu obecni byli : Członek Zarządu Powiatu bielskiego –pani Renata Franasik, Członek Zarządu Powiatu bielskiego –pan Stanisław Pięta, dyrektor MBP –pani Ewa Kmiecik-Wronowicz, proboszcz Parafii Św. Barbary- Ludwik Duży, dyrektorzy z zaprzyjaźnionych szkół oraz wychowankowie z rodzicami, dziadkami i przyjaciółmi.  
Miłym akcentem wernisażu było wręczenie licznie przybyłym dzieciom i młodzieży symbolicznych kwiatów - żonkili.  Na uwagę zasługuje ciekawe połączenie różnorodnych technik graficznych i tematów prezentowanych prac. Twórcom prac gratulujemy pomysłowości, kreatywności  i wytrwałości. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy! (czynna w godzinach pracy biblioteki). 

Odsłon artykułów:
336748

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates