INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH W ZWIĄZKU Z FOTOGRAFOWANIEM WYDARZENIA

Organizatorzy konkursu: Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach – Dziedzicach i Starostwo Powiatowe w Bielsku – Białej fotografują uczestników podsumowania Powiatowego Konkursu Plastycznego „Magia Beskidów” w dniu 19.12.2019r. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach – Dziedzicach. Uczestnicy wchodzą na teren wydarzenia dobrowolnie i mogą zostać sfotografowani. Wykonujemy zdjęcia w celu promocji działań placówki oraz dokumentowania wydarzenia, na podstawie prawnie uzasadnionego interesu1. Fotografie będą zamieszczone na stronie www.popp-art.eu, fanpage’u „POPP „ART.” w serwisie Facebook oraz stronie www.powiat.bielsko.pl przez okres funkcjonowania serwisu. Poza wyżej wymienionymi serwisami, fotografie nie będą przekazywane innym odbiorcom.

Osobie na fotografii przysługuje:

-prawo dostępu do swojego wizerunku,
-prawo do usunięcia danych,
-prawo do ograniczenia przetwarzania,
-prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania w szczególnej sytuacji,
-prawo skargi do Prezesa UODO na adres ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych lub powyższych prawach, prosimy o kontakt z inspektorem ochrony danych pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1.Art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Wanda Gryboś –Sznel
Dyrektor POPP „ART.”

Odsłon artykułów:
558547

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates