Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Magia Beskidów” pod Patronatem Starosty Bielskiego

W dniu 3.12.2019r. w siedzibie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatorów konkursu plastycznego „Magia Beskidów”. Komisja w składzie:
p. Florian Kohut –artysta plastyk
p. Alina Macher – Biuro Promocji Powiatu Bielskiego
p. Jarosław Jesionka – Biuro Promocji Powiatu Bielskiego
p. Izabela Kowal – protokolant - POPP „ART.”
dokonała przeglądu i oceny 386 prac z 30 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z terenu powiatu bielskiego: z Czechowic – Dziedzic, Ligoty, Bronowa, Zabrzega, Kobiernic, Czańca, Bujakowa, Kóz, Jaworza, Szczyrku, Mesznej, Bystrej, Iłownicy, Rudzicy, Starej Wsi. Jury zadecydowało o przyznaniu 23 nagród i 40 wyróżnień w następujących kategoriach wiekowych:

 

I. Kategoria wiekowa: przedszkola i „zerówki”

Nagrody:
1. Elżbieta Tittor
POPP „ART.” – zajęcia plastyczne w Ligocie - Miliardowicach
Opiekun: Dominika Paszek
2. Maya Witek
Przedszkole Publiczne nr 3 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Anna Szczyrek
3. Barbara Kocur
Przedszkole Publiczne nr 6 w Czechowicach – Dz.
Opiekun: Bożena Sitarska, Anna Nowak
4. Aleksandra Kliś
Publiczne Przedszkole w Bystrej
Opiekun: Agnieszka Porębska
Wyróżnienia:
1. Piotr Hajok
POPP „ART.” –zajęcia grafiki warsztatowej w LO w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Klaudia Grygierczyk
2. Łukasz Dusza
Przedszkole Publiczne w Bystrej
Opiekun: Aleksandra Jaślanek
3. Kornel Pinta
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1w Jaworzu
Opiekun: Rosita Migdał
4.Julia Tracz
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1w Jaworzu
Opiekun: Anna Brzezicka
5. Michał Mazur
Przedszkole Publiczne nr 6 w Czechowicach – Dz.
Opiekun: Dorota Mełeszko, Joanna Malicka
6. Patrycja Korzeniowska
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1w Jaworzu
Opiekun: Katarzyna Dwornik - Rychta

II. Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe - klasy I-III
Nagrody:
1. Martyna Wróbel
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu
Opiekun: Renata Wójcik
2. Arkadiusz Nowak
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Starej Wsi
Opiekun: Bogusława Borak
3. Kaja Rudnik
POPP „ART.” - zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
Wyróżnienia:
1. Laura Młynarska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu
Opiekun: Małgorzata Smółka
2.Marcelina Partyczny
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu
Opiekun: Zofia Adamska
3.Joanna Duda
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach – Dz.
Opiekun: Aleksandra Banaś
4. Anna Syzdek
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mesznej
Opiekun: Renata Kamińska
5.Natalia Biedroń
POPP „ART.” - zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
6.Zofia Kapias
POPP „ART.” - zajęcia ceramiki artystycznej w LO w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Marta Janik -Kufel

III. Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe - klasy IV –VI
Nagrody:
1. Aleksandra Uchyła
POPP„ART.”-zajęcia grafiki komputerowej w ZSP nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
2. Joanna Tokarczyk
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czańcu
3. Antonia Urbanek
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Mesznej
Opiekun: Grażyna Damek
4. Paweł Wojtkiewicz
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Małgorzata Sablik
5.Roksana Ciesielczyk
Szkoła Podstawowa w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
Wyróżnienia:
1. Judyta Kiełbas
POPP „ART.” – zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
2. Maksymilian Pudełko
Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w Kozach
Opiekun: Agnieszka Pankowska
3. Aleksandra Ślusarska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
4. Piotr Stosur
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach –Dz.
5. Ewelina Kozik
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
6. Maja Mordarska
POPP „ART.” – zajęcia ceramiki artystycznej w LO w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Marta Janik - Kufel
7. Natalia Kmiotek
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
8. Zuzanna Szypuła
POPP „ART.” – zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
9. Julia Kuczer
POPP „ART.” –zajęcia grafiki warsztatowej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Klaudia Grygierczyk
10. Patryk Smolarczyk
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Barbara Sobczak
11. Nikodem Borgieł
POPP „ART.” –zajęcia grafiki komputerowej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
12. Bartłomiej Szemla
Szkoła Podstawowa z oddziałami przedszkolnymi w Bujakowie
13. Maciej Kamiński
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Małgorzata Sablik
14. Anna Nycz
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Małgorzata Sablik
15. Sara Hałas
POPP „ART.”- zajęcia grafiki komputerowej w ZSTiL w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Anna Kocur
16. Małgorzata Tittor
POPP „ART.”- zajęcia plastyczne w Ligocie -Miliardowicach
Opiekun: Dominika Paszek

IV. Kategoria wiekowa: szkoły podstawowe - klasy VII – VIII

Nagrody:
1.Dagmara Baran
POPP „ART.” – zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek
2.Karolina Lasek
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach – Dz.
Opiekun: Elżbieta Szczypka
3. Marta Faruga
Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Katarzyna Kościelny
4. Damian Piątek
POPP „ART.” –zajęcia grafiki komputerowej w ZSP nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
5. Jakub Pinkosz
Zespół Szkół Specjalnych nr 4 Czechowicach-Dz.
Opiekun: Barbara Sobczak
6. Oliwia Krajewska
Szkoła Podstawowa nr 1 w Szczyrku
Opiekun: Maria Kamińska
Wyróżnienia:
1. Kinga Matura
Szkoła Podstawowa w Kobiernicach
2. Kacper Zemanek
POPP „ART.” – zajęcia grafiki komputerowej w LO w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Anna Kocur
3. Maja Buchtyar
Zespół Szkolno –Przedszkolny w Bronowie
4.Natalia Laszczak
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczyrku
Opiekun: Maria Kamińska
5. Anna Ciupa
POPP „ART.” – zajęcia grafiki komputerowej w LO w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Klaudia Grygierczyk
6. Pola Waleczek
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
7. Klaudia Pawełek
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
8. Zuzanna Cebula
POPP „ART.”- zajęcia plastyczne w Zabrzegu
Opiekun: Zofia Gawełek

V. Kategoria wiekowa: uczniowie szkół średnich
Nagrody:
1.Adam Drobek
POPP „ART.” –zajęcia grafiki komputerowej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
2.Dorota Pietrzykowska
POPP „ART.” –zajęcia grafiki komputerowej w ZSTiL w Czechowicach-Dz
Opiekun: Anna Kocur
3.Aleksandra Jeż
POPP „ART.” -zajęcia grafiki warsztatowej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Klaudia Grygierczyk
Wyróżnienia:
1.Dominika Mercik
POPP „ART.” -zajęcia grafiki komputerowej w ZSP nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
2.Wiktoria Wolny
POPP „ART.” -zajęcia grafiki komputerowej w ZSTiL w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
3.Szymon Kubiczek
POPP „ART.” -zajęcia grafiki komputerowej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
4. Iga Potok
POPP „ART.” -zajęcia grafiki komputerowej w ZSTiL w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur

Nagroda specjalna Miesięcznika „Mój Powiat”
1. Anna Czub
POPP „ART.” -zajęcia ceramiki artystycznej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Marta Janik - Kufel
2. Marlena Snopkowska
POPP „ART.” -zajęcia ceramiki artystycznej w LO w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Marta Janik - Kufel

Odsłon artykułów:
558527

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates