Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego „Jaki znak Twój? –Orzeł Biały” pod Patronatem Starosty Bielskiego

W dn. 6.12.2018r. w siedzibie Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „ART.”
w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatorów konkursu plastycznego „Jaki znak Twój? –Orzeł Biały”. Komisja w składzie:
p. Jan Grygierczyk –artysta plastyk- Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dz.
p. Jacek Cwetler – historyk
p. Alina Macher – Biuro Promocji Powiatu Bielskiego
p. Magdalena Więzik – Biuro Promocji Powiatu Bielskiego
p. Izabela Kowal – protokolant - POPP „ART.”
dokonała przeglądu i oceny 375 prac z 29 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z terenu powiatu bielskiego, z Czechowic – Dziedzic, Kaniowa, Ligoty, Kobiernic, Bestwinki, Świętoszówki, Jaworza, Buczkowic, Wilkowic, Mesznej, Międzyrzecza Górnego, Bestwiny. Jury zadecydowało o przyznaniu 25 nagród i 47 wyróżnień.

Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w dniu 10.01.2019r. o godz. 12.00 w auli Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach – Dziedzicach, ul. Traugutta 11. Szkoły i placówki zostały powiadomione o terminie wręczenia nagród.

 

Kategoria wiekowa: przedszkola i „zerówki”

Nagrody:
1. Konrad Stanclik
Świetlica Profilaktyczno – Opiekuńcza „Zatoka” w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Joanna Raducka
2. Urszula Gawlak
Przedszkole Publiczne nr 3 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Joanna Wojtas
3. Kinga Burian
Przedszkole Publiczne w Świętoszówce
Opiekun: Monika Pietrzak
4. Lena Knopek
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1w Jaworzu
Opiekun: Patrycja Kłaptocz

Wyróżnienia:
1.Milena Zapór
Przedszkole Publiczne nr 5 w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Gabriela Maj
2.Aleksandra Waluś
Przedszkole Publiczne w Kobiernicach
Opiekun: Ilona Wyrwiak
3.Lena Pawłowska
Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1w Jaworzu
Opiekun: Justyna Smyrdek
4.Radosław Stasica
Przedszkole Publiczne w Świętoszówce
Opiekun: Magdalena Danielczyk
5. Magdalena Paszek
POPP „ART.” w Czechowicach –Dz. – pracownia w Ligocie - Miliardowicach
Opiekun: Dominika Paszek
6. Lena Gram
Przedszkole Publiczne w Świętoszówce
Opiekun: Renata Partyka

II. Kategoria wiekowa: szkoły podst. klasy I-III

Nagrody:
1. Pola Gęszka
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Elżbieta Stec
2. Martyna Preisner
Szkoła Podstawowa nr 2w Ligocie
Opiekun: Marzena Lasek
3. Karol Kufel
POPP „ART.” - zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Marta Janik - Kufel
4.Michał Zmełty
Szkoła Podstawowa nr 2w Ligocie
Opiekun: Ewa Janusz

Wyróżnienia:
1. Szymon Targosz
POPP „ART.” -zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Marta Janik-Kufel
2.Lena Soszka
Szkoła Podstawowa nr 8 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Katarzyna Kościelny
3.Sebastian Tomaszczyk
POPP „ART.” –zajęcia w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Dominika Paszek
4. Olivier Sojka
Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Celina Foksińska-Gancarczyk
5.Paulina Palac
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie
Opiekun: Aleksandra Greczka
6.Julia Czader
Szkoła Podstawowa nr 2 w Wilkowicach
Opiekun: Anita Krawczyk
7.Grzegorz Rozum
Świetlica Profilaktyczno – Opiekuńcza „Zatoka” w Czechowicach –Dz.
Opiekun: Joanna Raducka
8. Aleksandra Pindel
Szkoła Podstawowa nr 2 w Ligocie
Opiekun: Ewa Janusz
9.Paweł Wojtczak
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bestwince
Opiekun: Zofia Dąbrowiecka

III. Kategoria wiekowa: szkoły podst. klasy IV –VI

Nagrody:
1. Marlena Snopkowska
POPP „ART.” -zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Marta Janik-Kufel
2. Martyna Pietruszka
POPP „ART.” -zajęcia w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Dominika Paszek
3. Anna Ciupa
Szkoła Podstawowa nr 4 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Mariola Paluszek
4. Antonia Urbanek
POPP „ART.” -zajęcia w Mesznej
Opiekun: Grażyna Damek
5. Przemysław Gruszka
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Jadwiga Gajer
6. Zuzanna Balwierz
POPP „ART.” -zajęcia w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Dominika Paszek
7.Gabriela Chrapek
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
8. Piotr Barłóg
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
9.Krzysztof Łukosz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Marzena Szklarska- Włosik

Wyróżnienia:
1.Filip Niesyt
POPP „ART.” – zajęcia w Ligocie - Miliardowicach
Opiekun: Dominika Paszek
2.Nina Lasoń
Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Alojzy Markiel
3.Aleksandra Grygierzec
Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Alojzy Markiel
4. Jeremi Furlaga
POPP „ART.”-zajęcia w ZSP nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
5.Julia Adamek
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Jadwiga Gajer
6. Sylwia Łaś
Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Alojzy Markiel
7. Katarzyna Paszek
Szkoła Podstawowa nr 3 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Alojzy Markiel
8. Maria Augustyn
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Jadwiga Gajer
9. Krzysztof Lukas
POPP „ART.” –zajęcia w ZSTiL w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Anna Kocur
10. Aleksandra Brzeska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
11. Jakub Pustelnik
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Jadwiga Gajer
12. Wiktoria Gracjasz
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ligocie
Opiekun: Marzena Szklarska -Włosik
13. Martyna Kubiesa
POPP „ART.” -zajęcia w Mesznej
Opiekun: Grażyna Damek
14. Natalia Szymla
Szkoła Podstawowa nr 1 w Ligocie
Opiekun: Marzena Szklarska -Włosik
15. Maria Wróbel
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Ewa Cieślik
16.Filip Żurek
Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Ewa Cieślik
17. Szymon Lach
Szkoła Podstawowa nr 2 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Marzena Szklarska- Włosik
18.Izabela Sadkowska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek
19.Viktoria Rzezińska
Szkoła Podstawowa nr 7 w Czechowicach-Dz.
Opiekun: Aleksandra Hoczek

IV. Kategoria wiekowa: uczniowie klas VII – VIII szkół podstawowych i III gimnazjum:

Nagrody:
1.Aleksandra Kukuczka
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
2.Mikołaj Grygierczyk
POPP „ART.” – zajęcia w ZSP nr 2 Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
3. Iga Szelest
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
4. Weronika Kopeć
Szkoła Podstawowa Nr 10 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka

Wyróżnienia:
1. Ewa Dubas
POPP „ART.” – zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Marta Janik - Kufel
2. Patrycja Majdak
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Katarzyna Kościelny
3. Maja Dzida
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
4.Mateusz Żoczek
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Katarzyna Kościelny
5. Wiktoria Nawalany
Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kaniowie
Opiekun: Jadwiga Gajer
6. Błażej Wajda
POPP „ART.” – zajęcia w ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
7. Dominika Gaździak
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
8. Klaudia Surowiecka
Szkoła Podstawowa Nr 8 w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Katarzyna Kościelny
9. Amelia Głąb
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka
10.Olimpia Hankus
Katolicka Szkoła Podstawowa w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Elżbieta Szczypka

V. Kategoria wiekowa: uczniowie szkół ponadgimnazjalnych:

Nagrody:
1.Adam Drobek
POPP „ART.” –zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
2.Piotr Czub
POPP „ART.” –zajęcia w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Klaudia Grygierczyk
3.Maria Raducka
POPP „ART.” -zajęcia w ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
4.Wojciech Skura
POPP „ART.” -zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Marta Janik - Kufel

Wyróżnienia:
1.Wiktoria Wolny
POPP „ART.” -zajęcia w ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
2.Zuzanna Janik
POPP „ART.” -zajęcia w LO w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur
3.Weronika Satława
POPP „ART.” -zajęcia w ZSTiL w Czechowicach-Dziedzicach
Opiekun: Anna Kocur

 

Odsłon artykułów:
413116

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates