Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej

W dn. 26.05.2011r. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatorów (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach -Dziedzicach) Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Kim jestem? – Moje metamorfozy”- IX edycja pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego.

Komisja w składzie:
p. Mieczysław Wielomski– przewodniczący, artysta fotografik,
p. Elżbieta Szczypka – plastyk,
p. Marta Janik – Kufel - plastyk
p. Izabela Caputa – protokolant.

Komisja dokonała przeglądu i oceny 239 prac z 46 szkół i placówek oświatowych i wychowawczych z: Bystrej, Chorzowa, Zabrza, Mesznej, Bielska –Białej, Katowic, Częstochowy, Cisownicy, Rybnika, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Mysłowic, Gliwic, Mikołowa, Wodzisławia Śląskiego, Gilowic, Świerklan, Pietrzykowic, Buczkowic, Turzy Śląskiej, Janowa, Myszkowa, Rydułtów, Orzesza – Zawady, Studzienic, Bronowa, Czechowic-Dziedzic, Żor, Jaworzna, Bierunia.
Jury zadecydowało o przyznaniu 12 nagród oraz 15 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.



*Grand Prix

Anna Gasztyk (Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej
Opiekun: Agnieszka Mika-Koszek, Wojciech Jurkiewicz)


SZKOŁA PODSTAWOWA


Nagrodzeni:

1. Klaudia Kasperek (Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza „Zatoka”
w Czechowicach – Dziedzicach - zajęcia POPP „Art.”
opiekun: Anna Kanik, Magdalena Pawełko)
2. Mateusz Pietrzak (Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi
w Częstochowie, opiekun: Małgorzata Prauzner)
3. Kacper Prauzner (Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi
w Częstochowie, opiekun: Małgorzata Prauzner)
4. Magdalena Maszloch (Zespół Szkół w Pietrzykowicach,
opiekun: Krystyna Midor)

Wyróżnieni:

1. Natalia Szczepańczyk (Świetlica Profilaktyczno-Wychowawcza „Zatoka”
w Czechowicach – Dziedzicach - zajęcia POPP „Art.”
opiekun: Anna Kanik, Magdalena Pawełko)
2. Julia Emrulahu (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej
opiekun: Małgorzata Więzik)
3. Zuzanna Ryś (Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi w Częstochowie, opiekun: Małgorzata Prauzner)
4. Natalia Klecha (Szkoła Podstawowa nr 31 z oddziałami integracyjnymi w Częstochowie, opiekun: Małgorzata Prauzner)

GIMNAZJUM

Nagrodzeni:

1. Katarzyna Piechaczek (Gimnazjum im. prof. Dominka Lasoka w Turzy Śląskiej
opiekun: Magdalena Niemczyk)
2. Krystian Stępnik (Gimnazjum Nr 4 w Dąbrowie Górniczej
opiekun: Barbara Cyrańska
3. Magdalena Żądło (Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika,
Gimnazjum nr 1w Buczkowicach , opiekun: Mirosława Kania)
4. Alicja Gajda (Zespół Szkół Sportowych, Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi
w Dąbrowie Górniczej, opiekun: Wioletta Domachowska - Macek)
5. Adrianna Kluka (POPP „Art.” w Czechowicach – Dziedzicach zajęcia przy
Gimnazjum nr 1, opiekun: Anna Kanik)

Wyróżnieni:

1. Zuzanna Gaczyńska (Gimnazjum im. Juliana Fałata w Bystrej
opiekun: Wiesław Tomaszek)
2. Justyna Machalica (POPP „Art.” w Czechowicach – Dziedzicach - zajęcia przy LO
opiekun: Anna Kanik)
3. Marcin Skura (POPP „Art.” w Czechowicach – Dziedzicach – zajęcia Gimnazjum
nr 1 opiekun: Anna Kanik)
4. Karolina Bromboszcz (Zespół Szkół Nr 2 , Gimnazjum Nr 3 im. Jana Pawła II
w Mikołowie, opiekun: Magdalena Gładzik)
5. Gabriela Kudzia (Zespół Szkół Ogólnokształcących im. M. Kopernika, Gimnazjum nr 1w Buczkowicach , opiekun: Anna Staniec)
6. Adrian Mucha (Gimnazjum nr 1 im. Jana Twardowskiego w Czechowicach Dziedzicach, opiekun: Anna Kanik)

SZKOŁA PONADGIMNAZJALNA

Nagrodzeni:

1. Aleksandra Adamaszek (POPP „ART.” przy LO w Czechowicach –Dz.,
opiekun: Anna Kanik)
2. Konrad Kozioł (Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. K. Pułaskiego
w Częstochowie , opiekun: Maryla Gaik, Maciej Dawid)

Wyróżnieni:

1. Krzysztof Nycz
( Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach
opiekun: Adam Graca)
2. Monika Cudzich (Zespół Szkół Technicznych i Handlowych w Bielsku – Białej opiekun: Alicja Wilusz-Kotwicz)
3. Barbara Nowakowska (Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych, Technikum Nr 8 w Bielsku-Białej, opiekun: Małgorzata Kliś-Mencfel
4. Beniamin Rast (POPP „Art.” przy ZSTi L w Czechowicach – Dziedzicach
opiekun: Anna Kanik)
5. Fryderyk Bubel (Zespół Szkół nr 1 im. E. Kwiatkowskiego w Myszkowie, opiekun: Jarosław Pucek)

Laureatom i opiekunom serdecznie gratulujemy! Wszystkie prace nadesłane na konkurs zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w Galerii ExLibris w Czechowicach-Dziedzicach, ul.Węglowa 56.

Odsłon artykułów:
513373

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates