Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej

W dn. 31.05.2010r. w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej powołanej przez organizatorów (Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej „ART.” w Czechowicach -Dziedzicach) Wojewódzkiego Konkursu Grafiki Komputerowej „Kim jestem? – Moje metamorfozy”- VIII edycja pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty i Starosty Bielskiego.

Komisja w składzie:
p. Mieczysław Wielomski – przewodniczący, artysta fotografik
p. Elżbieta Szczypka – plastyk
p. Henryka Podkańska – metodyk
p. Jan Grygierczyk – artysta plastyk
p. Izabela Caputa – protokolant

Komisja dokonała przeglądu i oceny 220 prac z 38 szkół oraz placówek oświatowych i wychowawczych z: Bystrej, Gliwic, Chorzowa, Zabrza, Mesznej, Zabrzega, Bielska –Białej, Katowic, Czeladzi, Skoczowa, Dąbrowy Górniczej, Poręby, Miedźnej, Świerklan, Rudy Śląskiej, Pszczyny, Sławkowa, Pietrzykowic, Szczyrku, Buczkowic, Lelowa, Cieszyna, Będzina, Turzy Śląskiej, Myszkowa, Studzienic, Czechowic-Dziedzic.
Jury zadecydowało o przyznaniu 13 nagród oraz 11 wyróżnień w trzech kategoriach wiekowych.


Nagroda specjalna Starosty Bielskiego

Klaudia Smółka (Gimnazjum im.Juliana Fałata w Bystrej, op. Wiesław Tomaszek)


SZKOŁA PODSTAWOWA

Nagrodzeni:
1.Magdalena Maszloch (Zespół Szkół w Pietrzykowicach, op. Krystyna Midor)
2.Anna Cholewiak (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mesznej, op. Małgorzata Więzik)
3.Łukasz Świerad (Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie, op. Iwona Kwiecińska)

Wyróżnieni:

1. Wiktoria Grzechnik (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Studzienicach, op. Halina Kokot)
2. Jagoda Cerkiewnik (Szkoła Podstawowa nr 7 w Czeladzi, op. Lidia Królik)
3. Maciej Pietraszko (Zespół Szkół w Pietrzykowicach, op. Krystyna Midor)
4. Patrycja Dudys (Zespół Szkół w Pietrzykowicach, op. Wioleta Wandzel)

GIMNAZJUM

Nagrodzeni:
1. Tomasz Dróżdż
(Gimnazjum Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie, op. Urszula Herma)
2. Mateusz Wandzel (Zespół Szkół w Pietrzykowicach, op. Krystyna Midor)
3. Aleksandra Spyra (Zespół Szkół im.ks.Józefa Londzina w Zabrzegu, op. Zofia Gawełek)

Wyróżnieni:
1. Mateusz Złociak (POPP ”Art.” przy LO w Czechowicach-Dziedzicach, op. Anna Kanik)
2. Beatrycze Niebieszczańska (Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej, op. Barbara Cyrańska)
3. Angelika Liszyk (Gimnazjum nr 4 w Dąbrowie Górniczej, op. Barbara Cyrańska)
4. Michał Papierniak (Zespół Szkół w Porębie, op. Maria Witaszek)


SZKOŁA ŚREDNIA


Nagrodzeni:

1. Agnieszka Fajt (POPP „ART.” przy LO w Czechowicach –Dz., op. Anna Kanik)
2. Mateusz Mikler (POPP „ART.” przy ZSTiL w Czechowicach –Dz., op. Anna Kanik)
3. Michał Wania (Liceum Ogólnokształcące Towarzystwa Ewangelickiego w Cieszynie,
op. Urszula Górnicka-Herma)

Wyróżnieni:

1. Izabela Gałdzińska (II Liceum Ogólnokształcące im.Stanisława Wyspiańskiego w Będzinie,
op. Jolanta Hepner)
2. Mateusz Olszar (Liceum Ogólnokształcące w Skoczowie, op. Bronisław Brachaczek)
3. Kamil Łysek (Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach, op. Adam Graca)

SZKOŁA PLASTYCZNA


Nagrodzeni:

1. Marcelina Sokół (Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, op. Adrianna Pohl-Gasidło,
Dorota Schmatolla)
2. Daria Hanusiak (Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, op. Adrianna Pohl-Gasidło,
Dorota Schmatolla)
3. Agata Zastrzeżyńska (Zespół Szkół Plastycznych w Dąbrowie Górniczej, op. Adrianna Pohl-Gasidło, Dorota Schmatolla)

Odsłon artykułów:
513387

Najbliższe zajęcia

Free business joomla templates